Pracownik wymiany opon w Tilburgu i Eindhoven - tylko z doświadczeniem!

Pran Sp. z o.o.

Opole, 45-066, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta – renomowanej holenderskiej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik wymiany opon

Mile widziani absolwenci szkoły zawodowej

Praca na 6 tygodni.

Wymagamy doswiadczenia przy wymianie opon!

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

- wymianę i wyważanie opon w samochodach osobowych,

- samodzielne stanowisko lub praca w grupie – w zależności od warsztatu,

- możliwość pracy w soboty,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 9,26 euro na godz. brutto,

- zakwaterowanie i samochód służbowy,

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich,

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - wymóg konieczny!

Prawo jazdy kat.B

Doświadczenie w wymianie opon samochodowych (Wymóg konieczny)

Własny samochód (mile widziany)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji