Pracownik wykonujący roboty górnicze pod ziemią w zakładach wydobywające węgiel kamienny

Minutor Sp. z o.o.

Żory, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy nabór pracowników na stanowiska robotnicze dołowe każdego szczebla o specjalnościach

1) górniczych
2) mechanicznych
3) elektrycznych
4) strzałowych

Prosimy o aplikowanie osoby z okolic : Żory, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Suszec

Wymagania

Prezentacja firmy

Młoda lecz z długimi wielopokoleniowymi tradycjami prężnie rozwijająca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy