Pracownik wykończeniowy

InterKadra Sp. z o.o.

Aigueblanche, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY

Miejsce pracy: Aigueblanche, Francja

Nr ref: PWY/0419/FR

OBOWIĄZKI

• układanie płytek w łazienkach

WYMAGANIA

• doświadczenie w pracy

• dokładność, staranność

• motywacja do pracy

• gotowość do pracy

OFERUJEMY

• umowę o pracę tymczasową

• darmowe zakwaterowanie

• dodatek transportowy

• dodatek żywieniowy

• dodatek za dojazd do pracy

• samochód służbowy

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

KONTAKT

Pytania prosimy kierować pod numerem tel. 666826905

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna