PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

fortido.fi

FIN-08700 LOHJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Fiński pracodawca Fortido Oy zatrudni pracowników do wykończenia wnętrz na terenie Finlandii.

Oczekiwania:

  • Budowa ścian z płyt gipsowo - kartonowych
  • Montaż paneli podłogowych
  • Szpachlowanie i malowanie ścian
  • Docinanie i układanie płytek (glazura i terakota)
  • itp.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach fińskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Pierwszy przelot pokrywa pracodawca
  • Wypłata 2 razy w miesiącu według prawa fińskiego
  • Odzież ochronna zapewniona przez pracodawcę
  • Pomoc językowa
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (50%-100%)

Wymagania

  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Minimum 2-5 lat doświadczenia w pracach wykończeniowych (udokumentowane)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pracowitości i rzetelności

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj bądź o kontakt telefoniczny 606 831 062

Prezentacja firmy

Firma Fortido Oy zatrudnia pracowników w przemyśle budowlanym i metalur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy