pracownik wsparcia technicznego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie dla Naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27721
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za prawidłowe działanie urządzeń wielofunkcyjnych
  • wsparcie partnerów i użytkowników urządzeń
  • uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych ( tonery, papier )
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń kopiująco – drukujących
  • dostarczanie papieru w pobliże urządzeń

Oczekiwania:
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • umiejętności techniczne
  • mile widziani studenci

Oferta:
  • praca dorywcza kilka dni w tygodniu (bez weekendów)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • stawka: 14 zł brutto/h

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)