Pracownik wsparcia przy rejestracji kart prepaid

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdynia, Rumia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • udzielanie informacji dot. rejestracji kart prepaid,
  • informowanie o ofercie Orange, głównie w zakresie oferty prepaid,
  • rejestracja kart prepaid w systemie,
  • przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i ich przetwarzanie,
  • dokonywanie prostych konfiguracji smartfonów, np. wyciąganie karty sim i sczytywanie numerów.

Wymagania

Wymagamy:

  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (w szczególności programu Excel) i innych urządzeń technicznych.

Warunki zatrudnienia:

  • wynagrodzenie do 14 zł brutto/h (14 zł brutto/h stawka dla studenta),
  • umowa zlecenie na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia,
  • praca od zaraz,
  • dla najlepszych - możliwość nawiązania współpracy na dłużej,
  • praca w Gdyni lub w Rumi (lokalizacja do wyboru).

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
14PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta