Pracownik wsparcia produkcji – Praca stała

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Lubliniec, śląskie

Miejsce pracy: Lubliniec

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży oszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

•Umowę zlecenie przez okres próbny, następnie umowę o pracę,
•Atrakcyjne wynagrodzenie,
•Bogaty pakiet socjalny- w tym benefity na święta, dzień dziecka,
•Możliwość zdobycia nowych uprawnień,
•Przejrzysty system motywacyjny- prowizyjny,
•Możliwość korzystania z wewnętrznej strefy fitness i siłowni.

Wymagania:

•Motywacja do pracy,
•Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
•Gotowość do pracy w systemie III zmianowym- warunek konieczny,
•Dobra kondycja fizyczna,
•Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice,
•Mile widziane doświadczenie na produkcji,
•Chęć związania się na dłużej z przyszłym pracodawcą.

Opis stanowiska:

•Praca polega na wykonywaniu prostych prac produkcyjnych, magazynowych oraz wsparciu produkcji. Praca w systemie III zmianowym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206