Pracownik Wsparcia Produkcji - od zaraz

Beetsma Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (Nr rej 5169) zajmuje się rekrutacją i outsourcingiem pracowników różnego szczebla w Polsce i za granicą. Oferujemy zarówno pracę stałą, jak i tymczasową.

Dla jednego ze swoich klientów poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Personel pomocniczy w Drukarni (produkcja)

Miejsce pracy: Gdańsk Zaspa

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym - warunek konieczny

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia

- doświadczenie w pracy na produkcji, montażu, kontroli jakości - mile widziane

- umiejętność pracy pod presją czasu

- gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Obowiązki:

- praca przy taśmie produkcyjnej

- odbiór wyrobów z taśmy i ich segregacja

- pakowanie i przygotowanie towaru do transportu

- przestrzeganie przepisów BHP

- drobne prace porządkowe

Oferujemy:

- elastyczną formę zatrudnienia - umowa zlecenie

- stawkę godzinową

- dodatek za wysoką frekwencję

- miłą atmosferę w pracy

- zatrudnienie w nowym zakładzie w atrakcyjnej lokalizacji

- możliwość przejścia na umowę o pracę

opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie swojego CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne