Pracownik wsparcia prac projektowych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego klienta Orange Polska S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Wymagania

Zadania:

⦁ Wsparcie zespołu projektowego w zakresie prowadzonych projektów;

⦁ Udział w spotkaniach projektowych;

⦁ Przygotowanie raportów i prezentacji na potrzeby prowadzonych projektów.

Wymagania:

⦁ Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

⦁ Biegła znajomość obsługi komputera oraz aplikacji MS Office;

⦁ Umiejętności;

⦁ Komunikatywność;

⦁ Mile widziana znajomość budowy komputera.

Oferta:

⦁ Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży telekomunikacyjnej;

⦁ Umowa zlecenie;

⦁ Praca w miłej i przyjaznej atmosferze;

⦁ Udział w realizacji ciekawych projektów dających możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja