Pracownik wsparcia działu Rekrutacji Międzynarodowej

OTTO Work Force

Rzeszów, podkarpackie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Rzeszów

Zrób karierę w OTTO Work Force!

Jeżeli opiszesz siebie jako osobę energiczną, charyzmatyczną oraz lubiącą kontakt z innymi spiszesz się na stanowisku, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Twoje zadania na stanowisku:

• Wsparcie w procesie rekrutacja pracowników tymczasowych,

• Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami,

• Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym,

• Przedstawianie dostępnych ofert pracy, dopasowanych do umiejętności językowych,

• Kontakt z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski.

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

• Umowę zlecenie,

• Elastyczne godziny pracy (w godz. 8-17),

• Opanujesz sztukę komunikacji z klientem,

• Poznasz narzędzia rekrutacyjne,

• Zdobędziesz doświadczenie w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

• Lubisz kontakt z ludźmi,

• Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,

• Szukasz pracy, w której zdobędziesz cenne doświadczenie,

• Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym.

Nie czekaj! Dołącz do nas i pomóż innym w znalezieniu wymarzonej pracy!:)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.