Pracownik Wsparcia Biura Sprzedaży Klientom Strategicznym

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr. Ref. KK/PWBSKS/03/2014/IP

Miejsce pracy: Poznań- woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- zbieranie danych i dokumentów potrzebnych do tworzenia ofert,
- przygotowywanie danych od momentu negocjacji do sprzedaży/zakupu,
- opracowywanie  koniecznych zestawień analitycznych w zakresie działalności biura,
- prowadzenie dzienników korespondencyjnych korespondencji przychodzącej i wychodzącej biura oraz spraw bieżących firmy,

- pozyskiwanie danych pomocniczych (do ofert i umów), od klientów biura.

- pełna dyspozycyjność,

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- dokładność, skrupulatność,
- umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane:
- status osoby uczącej się,

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- wynagrodzenie 2300 zł brutto miesięcznie,
- praca od poniedziałku do piątku,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.