Pracownik Wsparcia Biura Przetargów Publicznych

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr. Ref. MM/PWBPP/09/2014/IP

Miejsce pracy: Poznań- woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- przygotowywanie oferty przetargowej,

- archiwizacja dokumentów,

- aktualizacja danych w raportach poprzetargowych,

- przygotowywanie zestawień,

- wprowadzanie danych do EnPort.

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

- dokładność, skrupulatność,

- umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

- status osoby uczącej się,

- znajomość programu EnPort.

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,

- stawkę 12,50 zł brutto,

- praca od poniedziałku do piątku,

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.