Opis stanowiska pracy

Do holenderskiej firmy przetworstwa drobiu, poszukujemy osob z doswiadczeniem przy wieszaniu zywych kur.

Pracownik wiesza kury na tzw. karuzele

Oferujemy prace na dluzszy okres czasu na dobrych warunkach!

- Stawka: 9,43 euro na godzine brutto
- Po przepracowaniu 26 tygodni pracownik przechodzi na stawke 12,48 €!
- Zakwaterowanie firmowe wraz z dojazdem do pracy
- Gwarancja godzin
- Rzetelny pracodawca

Wymagania:
- Doswiadczenie przy wieszaniu kur oraz przy uboju drobiu
- Praca ciezka fizycznie, nie mozna miec problemow z kregoslupem

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 6 cy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji