Pracownik warsztatu operator maszyn

Marcoll Sp. z o.o.

41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Operator maszyn - pracownik warsztatu

Zakres obowiązku na stanowisku:
-Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (frezarka, tokarka);
-Obsługa maszyn konwencjonalnych (frezarka, tokarka, przecinarka taśmowa, szlifierka do płaszczyzn);
-Precyzyjna obróbka zgodna z wymogami technologicznymi oraz rysunkiem technicznym;
-Restrykcyjna dbałość o jakość i terminowość realizacji zleceń.

Oferujemy:
-Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
-Umowę o pracę;
-Możliwość zdobycia dużej wiedzy (udział w specjalistycznych szkoleniach) i doświadczeń zawodowych;
-Możliwość pracy przy różnorodnych projektach;
-Narzędzia niezbędne do pracy.

Na dokumentach proszę umieścić klauzulę:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Wymagania

-Wykształcenie techniczne;
-Umiejętność czytania schematów montażowych i rysunku technicznego;
-Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna;
-Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach CNC;
-Kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji;
-Organizacja pracy;
-Mile widziane prawo jazdy kat. B;
-Motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z 12-letnim stażem, zajmującą się projektowaniem i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa,godziny nocne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji