Pracownik warsztatowy/ mechanik

Vélaverkstæði Hjalta Einarssonar ehf

Islandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

W zwiazku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na nastepujace stanowiska:
Spawacz -8 osob
Mechanik maszyn -6 osob
Murarz przemyslowy - 6 osob.

Praca przy oraz w hucie aluminium na wschodzie Islandii
Praca najczesciej w godzinach 08-18 od poniedzialku do piatku, mozliwe nadgodziny lub praca zmianowa.
Jestesmy otwarci na ludzi z doswiadczeniem , najlepiej ze znajomoscia jezyka angielskiego. Wysokosc zarobkow uzalezniona jest od znajomosci jezyka.
Zapewniamy niskoodplatne zakwaterowanie oraz posilki w miejscu pracy.
Zapewniamy bezplatny transport do miejsca pracy i z powrotem oraz odziez ochronna.
Praca w nadgodzinach platna +80% do stawki dziennej
Pomagamy w zakupie biletow lotniczych na Islandie(potracamy z pelnej pensji)
Szukamy pracownikow ,ktorzy sa gotowi podjac prace na dlugi okres czasu/stale.
Rozpoczecie pracy pomiedzy 15 sierpnia a 15 wrzesnia.
Przewidywane spotkanie z wybranymi kandydatami w Polsce.

Wymagania

Doswiadczenie w powyzszych zawodach.
Mile widziana znajomosc jezyka angielskiego.

Prezentacja firmy

Vélaverkstæði Hjalta Einarssonar ehf. (VHE) was established by Hj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
72PLN - 88PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
+80% za prace po godz.16, dodatki zmianowe za prace na zmianach, 10.17% dodatek urlopowy, ulga podatkowa, 55minut platnej przerwy w ciagu dnia.
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy