Pracownik w Zespole ds.analiz i ewaluacji

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Wymiar etatu: ok. 35 godzin tygodniowo w godzinach pracy biura

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• przygotowywania baz danych i zestawień dokumentacji związanych z systematycznie prowadzonym monitoringiem i sprawozdawczością;

• przygotowywania zestawień i przetwarzania danych statystycznych dotyczących realizowanych przez Centrum zadań;

• opracowywania raportów z przeprowadzonych badań ewaluacyjnych.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy;

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

• przyjazne miejsce pracy;

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

Od kandydatów oczekujemy:

• zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, w tym szczególnie MS Excel;

• mile widziane doświadczenie w pracy na dużych plikach danych przy wykorzystaniu MS Excel;

• doświadczenia zawodowego związanego z wykorzystaniem metod statystycznych;

• mile widziane doświadczenie w obszarze ewaluacji projektów/programów;

• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

• samodzielności w realizacji zadań;

• dokładności i skrupulatności;

• wysokiej kultury osobistej.

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną do dnia 9 grudnia 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UC/ZE/43/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31 grudnia 2018