Pracownik w Dziale Sprzedaży

Rzepisko Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klienta, poprzez telefoniczny kontakt w zakresie:

sprzedaży produktów z oferty firmy,
przyjmowania i obsługi zamówień,
rozpoznawania potrzeb produktowych i cenowych,
przygotowywania ofert handlowych.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności: komunikacyjnych i handlowych,
ambicji i konsekwencji w działaniu,
wysokiej dyscypliny i organizacji pracy,
znajomości programu handlowo-księgowego.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Rzepisko Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta