Pracownik w dziale robót ogrodniczych

Palmett Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba odpowiedzialna za wykonywanie wszelkich prac związanych z budową i utrzymaniem publicznych i prywatnych terenów zieleni.

Wymagania

Wymagane: rzetelność, zapał do pracy, gotowość do wykonywania czynności w niestandardowych godzinach oraz brak nałogów.
Wykształcenie zawodowe lub techniczne ogrodnicze oraz uprawnienia w zakresie obsługi sprzętu ogrodniczego (pilarki, opryskiwacze, ciągniki etc. ) będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Stale rozwijająca się Firma z ponad 10 letnią historią o ugruntowanej po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis