Pracownik w Dziale Kadr

Solid Security Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Firma Solid Security do swojego zespołu poszukuje Pracownika w Dziale Kadr

Opis stanowiska:

- prowadzenie dokumentacji kadrowej oddziałów - m.in. przygotowywanie umów, wystawianie świadectw pracy,
- realizowanie bieżących zadań administracyjno-biurowych.

Wymagania:

- podstawowa znajomość zagadnień prawa pracy,
- dobra organizacja pracy własnej,
- chęci do pracy,
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- po okresie próbnym umowę o pracę,
- praca w systemie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku,
- szkolenie wdrażające w stanowisko pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.