Pracownik w Dziale Administracji (Recepcja)

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

Główne zadania:

  • Przyjmowanie gości i dostawców
  • Odbieranie i przekazywanie listów i paczek
  • Prowadzenie ewidencji wizyt
  • Wsparcie w obsłudze konferencji i spotkań
  • Składanie zamówień na artykuły biurowe

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, Word)
  • Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w sekretariacie lub na recepcji (mile widziane)

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na początek na okres 6 miesięcy
  • Niezbędne narzędzia pracy