Pracownik w biurze ubezpieczeniowym

Ubezpieczenia i Finanse Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Przyjmę studentkę/ta studiującego zaocznie, studentkę/ta z ostatniego roku studiów lub osobę tuż po studiach do pracy w biurze.

Bezpośrednia obsługa klientów polegająca na ofertowaniu i zawieraniu ubezpieczeń.

Wymagania: obsługa podstawowych programów office, komunikatywność, dyspozycyjność.

Elastyczny czas pracy. Zapewniamy cykl szkoleń.

Proszę o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się ubezpieczeniami od 1999 roku.<br/>Świadczymy usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa