Pracownik utrzymania ruchu

William Hughes Group

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
* Naprawa maszyn
* Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn
* Diagnoza usterek mechanicznych maszyn i ich usuwanie we właściwym czasie
* Naprawa matryc na maszynach (giętarkach, spawarkach i zgrzewarkach)
* Zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn produkcyjnych
* Zarządzanie magazynem matryc naprawionych i do naprawy
* Wydawanie części zamiennych z magazynu i pełna ich kontrola

Wymagania

Wymagania względem kandydatów:
* Wykształcenie techniczne (mechanika, elektronika, naprawa maszyn, automatyka lub pokrewne)
* Znajomość działania systemów pneumatycznych i mechanicznych
* Umiejętność identyfikacji i usuwania awarii
* Uprawnienia na wózek widłowy
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym
* Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

Prezentacja firmy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group z siedzibą w Wielkiej Bry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji