Pracownik Utrzymania Ruchu

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przeglądy prewencyjne,

Wymagania:

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładach produkcyjnych,
  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką i elektryką,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziana znajomość maszyn i urządzeń z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenie stanowiskowe.