PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Scansani Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
• utrzymywanie instalacji w zakładzie w dobrym stanie technicznym,
• analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań korygujących i prewencyjnych w celu utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń,
• modernizacja maszyn i urządzeń,
• planowanie napraw i remontów,
• współpraca z działem produkcji, z podwykonawcami i innymi wydziałami zakładu,

Wymagania

• umiejętność napraw maszyn i urządzeń - elektryk, automatyk (uprawnienia),
• minimum 3 letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
• umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
• umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Scansani oferuje wyposażenie łazienek wysokiej klasy nie tylko do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji