Opis stanowiska pracy

- Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego
- Przegląd, konserwacja plus naprawa suwnic
- Usuwanie bieżących usterek i współudział przy planowaniu przeglądów maszyn,
- Współtworzenie instrukcji pracy,
- Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym
- Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu,
- Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych,
- Współpraca z dostawcami części oraz serwisami zewnętrznymi,
- Raportowanie

Miejsce wykonywania pracy: Sosnowiec

Wymagania

- Praktycznego doświadczenia w służbach Utrzymania Ruchu,
- Umiejętności diagnozowania i usuwania usterek,
- Umiejętności dobrego planowania oraz ustalania priorytetów,
- Zdolności komunikacyjnych oraz pracy w grupie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjną.<br/><br/>WYKONUJEMY:<br/> konstrukcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji