Opis stanowiska pracy

Firma "UNIDRUK" Sp.J z siedzibą w Zgierzu, zatrudni pracownika na stanowisko - UTRZYMANIE RUCHU MASZYN.
Zakres obowiązków:
- bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń
elektronicznych.
- usuwanie awarii maszyn i narzędzi
- naprawa i konserwacja maszyn, utrzymanie maszyn w ciągłości procesu produkcyjnego
poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne
- znajomość elektromechaniki i automatyki
- znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu
- uprawnienia SEP grupa 1 "E" do 1kV (Stowarzyszenie Elektryków Polskich)
- mile widziane kwalifikacje SEP grupa 1 "D" do 1kV
- minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji mechanicznej
- gotowość do pracy dwuzmianowej
- brak nałogów
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, precyzją, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością i samodzielnością
oraz bardzo dobrą organizacją pracy.

Prezentacja firmy

Firma UNIDRUK powstała w 1991 roku, zajmujemy się produkcją płytek obwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 770PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis