PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTRYK

Hygienika Dystrybucja S.A.

Lubliniec k/ Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń;
• Zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem automatyki i elektryki;
• Udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, ich - konserwacja, modernizacja;
• Analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu automatyki, elektroniki, elektryki lub pokrewne;
• Praktyczna umiejętność naprawy elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki układów automatyki przemysłowej i zasilania;
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży produkcji wyrobów higi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria