Pracownik Utrzymania Ruchu: ELEKTROMECHANIK

Brembo Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Miejsce pracy: Niepołomice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnianie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych w powierzonym zakresie
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych zgodnie z planem
  • Zapewnianie wymaganej dokumentacji technicznej

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie średnie techniczne – preferowane elektryczne
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu remontów, napraw interwencyjnych i usuwaniu awarii maszyn i urządzeń
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunki techniczne)
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziana znajomość sterowania FANUC/Siemens
  • Doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi numerycznie
  • Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi
  • Doświadczenie w pracy z hydrauliką siłową

OFERUJEMY

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, możliwość korzystania z kasy zapomogowo- pożyczkowej
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • Darmowy przewóz pracowniczy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.