Pracownik utrzymania ruchu - Automatyk

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0028021
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zabezpieczenie sprawności niskoprądowych urządzeń automatyki przemysłowej;
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, inwestycyjnych oraz przeglądów;
  • Wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, automatycznych oraz pneumatycznych;
  • Monitorowanie stanu zapasów działu w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych;
  • Współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji oraz innych komórek organizacyjnych zakładu.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia SEP minimum do 1kV;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Pełna sprawność psychofizyczna,
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Praca zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków (wczasy pod gruszą, kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
  •  Praca na rzecz największego producenta stali na świecie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.