pracownik utrzymania ruchu - 2 zmiany

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, Innowacyjna, śląskie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Sosnowcu przy ul. Innowacyjnej- szukamy kandydatów na stanowisko pracy.

Nr ref.: 41215
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sosnowiec, Innowacyjna

Zakres obowiązków:

- obsługiwanie maszyn i urządzeń ze strefy przygotowania produkcji (piły, gilotyny, frezarki - w zależności od stopnia przeszkolenia)

- utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz obiektów budowlanych i ich wyposażenia w stanie, który pozwoli na ich bezpieczną i efektywną pracę w systemie ciagłym

- organizowanie oraz wykonywanie konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz obiektów budowlanych i ich wyposażenia

- montaż i demontaż urządzeń

- rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

- analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn i obiektów budowlanych wraz z ich wyposażeniem oraz podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu

- planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn, urządzeń oraz obiektów budowlanychi ich wyposażenia

- prowadzenie pełnej dokumentacji z dokonywanych napraw, konserwcji i wszystkich innych działań.

- dbanie o utrzymanie porządku - utrzymywanie w ładzie i czystości stanowiska pracy i składowanych materiałów

Oczekiwania:

- wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki, elektroniki oraz automatyki

- uprawnienia SEP do 1kW

- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną z agencja pracy tymczasowej

- możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)