Pracownik ubojni bydła - kontrakt 3 m-ce

ITC Grupa - Polski HR

Białystok, podlaskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

ITC GRUPA-polski HR Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru zatrudnienia, numer certyfikatu:8798 dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Pracownik ubojni bydła

Obowiązki:
ubój bydła
rozbiór i skórowanie mięsa wołowego
utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie akordowe,
kontrakt 3miesięczny z możliwością przedłużenia,
Pracę w okolicach Warszawy-bezpłatne zakwaterowanie,
szkolenie dot. obowiązków.

Wymagania:
aktualna ks. Sanepidu
mile widziane doświadczenie
motywacja do pracy.