PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

Drukarnia Ellert Sp. z o.o.

Wiązowna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Ellert Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską firmą, działającą na rynku od 33 lat i zatrudniającą ponad 300 pracowników. Jesteśmy firmą, która w przeciągu ostatnich lat dokonała wymiany parku maszynowego na najnowocześniejsze maszyny renomowanych producentów dzięki czemu wyróżniamy się nie tylko na rodzimym rynku poligraficznym, ale również zagranicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • dostarczanie materiałów i komponentów do linii produkcyjnych,
  • przewożenie półproduktów i wyrobów gotowych pomiędzy stanowiskami pracy,
  • dbanie o porządek w obszarach pól odstawczych i regałów magazynowych,
  • konserwacja wózków widłowych.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy trzy zmianowej,
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku "APLIKUJ".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Ellert to firma rodzinna, która powstała w 1983 roku z połączenia pasji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców