Pracownik transportu wewnętrznego

Work Service Express.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta ZF TRW w Częstochowie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Magazynu

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pełny etat
- stawę godzinową: 14,40zł/ brutto po 3 miesiącach stawka wzrasta do 15,50 zł brutto
- premia
- odzież roboczą
- pracę w systemie III zmianowym
- pracę od poniedziałku do piątku
-pracę w znanej i stabilnej firmie z branży Automotiv

Wymagania:
- minimum zawodowe wykształcenie
- uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zakres obowiązków:
- układanie kartonów na półkach magazynu
- odbiór kartonów z produktami gotowymi z działu produkcji
- obsługa wózka widłowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.