Pracownik transportu wewnętrznego / Magazynier

BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata do Oddziału w Poznaniu na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Załadunek na środek transportu,
  • Lokowanie towaru w regałach,
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych,
  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładanych palet,
  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych i/lub wysoki skład,
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów,
  • Podstawowa znajomość systemu magazynowego lub umiejętność obsługi skanerów,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji zawodowych;
  • Pracę w systemie zmianowym;