Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

pracownik topialni/piecowy

Nr ref.: 14586
Praca stała
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  • transport metalu do pieców topialnych
  • transport metalu ciekłego do pieców dozujących
  • pobieranie do analizy próbek z pieców
  • uzupełnianie raportów produkcyjnych

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w wypełnianiu dokumentów produkcyjnych
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferta:
  • umowa o pracę na pełny etat
  • sysatem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)