pracownik terenów zielonych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Dla naszego klienta- firmy z branży ogrodniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 35003
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Swarzędz

Zakres obowiązków:
  • prace ogrodnicze
  • plantowanie
  • sadzenie roślin
  • prace pielęgnacyjne zieleni
  • ręczne prace ziemne

Oczekiwania:
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prac ogrodniczych
  • sumienność, pracowitość
  • dyspozycyjność
  • motywacja do pracy fizycznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)