Pracownik techniczny w dziale utrzymania ruchu

CMP Holding

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

CMP HOLDING Spółka z o.o. we Wrocławiu największa, wielomarkowa i dynamicznie rozwijająca się Grupa dealerska na terenie Dolnego Śląska planuje w najbliższym czasie zrealizować wdrożenie nowej marki w jednej ze swoich spółek. Poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad stanem sprawności maszyn i urządzeń,
  • Bieżące usuwanie awarii,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie testów sprawności maszyn,
  • Weryfikacja dokonanych napraw z dokumentacją techniczną,
  • Dbałość o zgodność stanu maszyn z obowiązującymi normami,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowo-usługowej (Dział Utrzymania Ruchu, Dział Serwisowy),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność pracy pod presją czasu),
  • Terminowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Autoryzowana sprzedaż i serwis.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji