Pracownik Techniczny - Hotel Grand Sal 4*

Kopalnia Soli Wieliczka

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel Grand Sal****

Kopalnia Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna Sp. z o.o.

Do naszego zespołu w Hotelu Grand Sal poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Pracownik Techniczny - Portier/Konserwator

Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o sprawne funkcjonowanie Hotelu od strony technicznej polegające na:

  • Drobnych naprawach instalacji wewnętrznych
  • Usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie hotelu
  • Drobne prace remontowe
  • Prace porządkowe na terenie hotelu

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Wiedzy technicznej
  • Mile widziane doświadczenie
  • Dyspozycyjności
  • Elastyczności w działaniu ze względu na szeroki zakres obowiązków

Możemy Tobie zaoferować:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie + premia miesięczna)
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego)
  • możliwość udziału w firmowych spotkaniach integracyjnych
  • ciekawą w firmie o stabilnej pozycji – działamy nieprzerwanie od XIII wieku

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693 780 084

Prezentacja firmy

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis