Pracownik techniczny/elektryk

ENERIS Surowce

Balin, małopolskie

Aktualnie poszukujemy Kandydatów/ek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Balin

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Utrzymywanie sprawności linii sortowniczej oraz kompostowni - drobne remonty, bieżące naprawy, wymiany części eksploatacyjnych, usuwanie zatorów tworzących się na linii
  • Dbałość o czystość i porządek na terenie sortowni i kompostowni

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie techniczne, minimum zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyobraźnia techniczna
  • Sumienność i dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. C oraz uprawnienia do obsługi ciężarówki hakowej, na ładowarki teleskopowe, zwyżki nożycowe - będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów:
    o Ubezpieczenie medyczne
    o Karta sportowa
    o Ubezpieczenie grupowe
    o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.grupa-eneris.pl