Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik tartaku
Lokalizacja: Troyes

Numer ref: PTT/1119/FR

Do Twoich obowiązków będzie należało:
-posługiwanie się piłą,
-odbieranie desek,

Mamy do zaoferowania:

-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
-Dużo nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki
-Samochód służbowy
-Dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu
-Dodatek transportowy za przejazd Francja/Polska :141 euro brutto/3msc
-Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
-Możliwość długotrwałej współpracy.

Wymagania

-doświadczenie
-umiejętność posługiwania się piłą
-mile widziana znajomość j.francuskiego

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji