Pracownik tartaku-ostrzarz pił

IPF GROUP S.A.

ok. Nicei, Francja płd-wsch., zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Sp. z o. Sp. k. (certyfikat 5450) poszukuje doświadczonych osób do pracy w tartaku przy ostrzeniu pił.

Miejsce Pracy: FRANCJA wsch. (ok. Nicei)

Praca od zaraz!!!

Zakres obowiązków:

- ostrzenie pił i przecinarek tarczowych
- praca na ostrzałce typu alligator
- konserwacja sprzętu
- pomoc przy produkcji i przeróbce drewna
- inne prace zlecone

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę na polskich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- opiekę koordynatora na miejscu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Wymagania

-doświadczenie w pracy w tartaku
-umiejętność obsługi maszyn do ostrzenia
-umiejętność manualnej obróbki drewna
-znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny!!!
-prawo jazdy kat.B oraz własne auto-mile widziane
-dyscyplina, motywacja do pracy, samodzielność

Prosimy aplikować osoby tylko spełniające powyższe wymagania.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne