Opis stanowiska pracy

SPECYFIKA PRACY: Praca w szklarni lub na zewnątrz. Pielęgnacja oraz hodowla sadzonek kwiatowych, warzyw, owoców. Praca na halach przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw lub w polu przy plewieniu, podlewaniu, odchwaszczaniu, pielęgnacji kwiatów. Prace porządkowe przy szklarniach oraz przygotówce szklarni pod uprawy.
Istnieje możliwość pracy na dworze (wówczas kandydat powinien być przygotowany na warunki pogodowe panujące na zewnątrz). Praca w zależności od zapotrzebowania pracodawcy.

OFERUJEMY:
– legalną pracę u sprawdzonego klienta
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy
– mieszkanie służbowe
– ubezpieczenie zdrowotne
– atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata: co tydzień)

Wymagania

– chęć i motywacja do pracy
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– własne kalosze (gumowce), płaszcz przeciwdeszczowy oraz buty robocze
– chęć pozostania w pracy przez okres świąteczny (Wielkanoc)

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo