Pracownik szklarni

EuroAct

Holandia, Wateringen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy przy POMIDORACH

Miejsce pracy Holandia, Wateringen.

Praca polega na:

  • pakowaniu, sortowaniu pomidorów - ważenie
  • prace szklarniowe

Najwięcej stanowiska dla KOBIET

Zapewniamy:

  • organizację wyjazdu za granicę u zaufanego przewoźnika
  • pracę w renomowanej i sprawdzonej firmie przez dłuższy czas
  • cotygodniowe wypłaty wraz z rozliczeniami
  • pomoc polskiego personelu po przyjedzie do Holandii oraz opiekę przez 24 H
  • pomoc przy wyrobieniu numeru Sofii
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • transport z miejsca zamieszkania do pracy własną flotą samochodów BEZPŁATNIE
  • zakwaterowanie w centrum miasteczka
  • dodatki urlopowe i wakacyjne
  • UMOWA PRZEDWSTĘPNA dla potwierdzenia naszej oferty i wiarygodności na jakich warunkach Państwo jadą

Prezentacja firmy

<br/>Agencja pracy EuroAct Sp.z.oo Zdzieszowice (nr certyfikatu 2528), ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta