PRACOWNIK SZKLARNI

Grupa I work

Den Haag, zagranica

Opis stanowiska pracy

Grupa I work Agencja Pośrednictwa Pracy certyfikat nr 10350 oferuje pracę w szklarniach głównie przy uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych, głównie chryzantem.
Współpracujemy z zaufaną firmą holenderską, istniejącą od wielu lat na holenderskim rynku pracy, która cieszy się uznaniem wśród swoich pracowników.

Pracownik Szklarni

Miejsce pracy: Den Haag
Region: Holandia

Rodzaj pracy:

Praca wykonywana jest głównie w warunkach szklarniowych, polega na uprawie jak i pielęgnacji chryzantem, głównie plauzowanie.

Kontrakt:

6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Godziny pracy:

Średnio 40 godzin w tygodniu. Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.

Stawki godzinowe:

W Holandii, zgodnie z tamtejszym prawem obowiązują stawki wiekowe:

19 lat - 7,22 €/godz. brutto
20 lat - 8,12 €/godz. brutto
21 lat i więcej - 9,02 €/godz. brutto

Płaca:
Co dwa tygodnie, na konto. Istnieje możliwość założenia konta holenderskiego przez pracodawcę.

Wymagania:
Silna motywacja do pracy,
Dyspozycyjność na okres 6-ciu miesięcy,
Brak alergii na chryzantemy,
Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

Zakwaterowanie:
Domki jednorodzinne, bądź mieszkania. Pokoje 2-4 osobowe, wyposażone w sprzęt AGD, kuchnie również wyposażone. Zakwaterowanie w miasteczkach w odległości około 10 km od Hagi.

Wyżywienie:
We własnym zakresie.

Inne:
Koordynatorzy pomagają w zakwaterowaniu, nadaniu numeru Sofi i w przypadku problemów zapewnia pomoc w trakcie trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupa I work "

Prezentacja firmy

Grupa I work Agencja Pośrednictwa Pracy certyfikat nr 10350 oferu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne