Pracownik szklarni / sortowni

Charlie works Sp. z o.o.

Holandia, Delfgauw, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia, Delfgauw

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej  5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy pracowników dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów na stanowiska:

Pracownik szklarni - praca przy ścinaniu róż na szklarni.

Pracownik sortowni  - praca przy maszynie sortującej róże/pakowanie

Praca w miejscowości Delfgauw

ZADANIA:

  • Ścinka róż na szklarni
  • Pielęgnowanie róż
  • Sortowanie - kontrola jakości
  • Przygotowywanie kwiatów do wysyłki

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do wyjazdu na długi okres, min. 1 rok
  • Dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu
  • Zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sprawność manualna
  • Mile widziane doświadczenie w szklarni
  • Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
  • Dyspozycyjność do pracy na szklarni

OFERUJEMY:

  • Firmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Stałą prace z dużą ilością godzin
  • Bezpłatny dojazd do pracy (rower)
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

Stawka 9,82

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.