PRACOWNIK SZKLARNI OD 07.04.2015 (oferta dla osób z województwa dolnośląskiego i lubuskiego)

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Nr. Ref: BH/SZKL/04/15/NL

Opis stanowiska pracy:

- praca w szklarniach (szczepienia, sadzenie oraz gumkowanie ziół)
- praca od 07.04.2015

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie w cenie 87 euro/tydz.
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego personelu
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
- pracę w przyjaznej atmosferze
- darmowe ciepłe napoje na terenie firmy

Wymagania:

- dyspozycyjność od 07.04.2015
- spostrzegawczość
- zaangażowanie
- motywacja do pracy za granicą
- zdolności manualne oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych
- samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.