Pracownik Szklarni (Holandia)

Beetsma Sp. z o.o.

86-011 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (nr. rej. 5169) rekrutuje przez cały rok pracowników do pracy w Holandii.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w szklarniach (ścinanie róż, ogórki, orchidee, pomidory, papryka, kwiaty itp.)

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w Holandii (ogrodnictwo lub pokrewne)
- Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdu na dłuższy okres min. rok.
- Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/ niemieckiego/niderlandzkiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zakwaterowanie.
- Bezpłatny dowóz do miejsca pracy.
- Opiekę Koordynatorów.
- Pomoc w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Kontakt:

Aplikacje można składać za pomocą arkusza aplikacyjnego umieszczonego na stronie: www.beetsma.pl/pl/Praca_Holandia/Wypelnij_formularz.html

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji