Pracownik Supportu Sprzedaży z językiem niemieckim

Info Gamedia.pl Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Gamedia pl to firma, specjalizująca się w cyfrowej dystrybucji gier komputerowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz szerokiej sieci powiązań handlowych, oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy.

 Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów niemieckojęzycznych,
  • udzielanie informacji na temat aktualnej oferty firmy, specyfikacji poszczególnych produktów, ich dostępności oraz cen,
  • pomoc w składaniu zamówień i informowanie klienta o etapach ich realizacji,
  • przyjmowanie oraz realizacja reklamacji,
  • przygotowywanie raportów sprzedaży oraz analiza problemów występujących w procesie składania zamówień,
  • poszukiwanie nowych klientów biznesowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • podejmiemy współpracę również ze studentami dziennymi, zaocznymi i wieczorowymi,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość systemu Windows, pakietu MS Office, komunikatora Skype,
  • umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie oraz odszukiwania potrzebnych informacji,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zorientowanie na zdobywanie nowych doświadczeń oraz rozwój zawodowy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie infoPraca

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Info Gamedia to firma, która specjalizuje się w cyfrowej dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta