Pracownik Stoiska Monopolowego - Kraków

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK STOISKA MONOPOLOWEGO

Numer referencyjny:
JBZ/PSA/08/14

Miejsce pracy:
Kraków

Branża:
handel detaliczny

Województwo:
Małopolskie

OBOWIĄZKI:
* obsługa kasy fiskalnej
* dbanie o ekspozycję towaru
* zamawianie towarów
* zapewnienie regularnej i płynnej obsługi klientów
* obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:
* znajomość zasad obsługi klienta
* sumienność i zaangażowanie
* mile widziane doświadczenie w pracy na stoisku monopolowym
* aktualna książeczka sanepid

OFERUJEMY:
* interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
* perspektywy rozwoju zawodowego
* stabilne zatrudnienie
* pracę w oparciu o umowę zlecenie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych lub o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Kraków, ul. Szlak 77

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.