Pracownik stacji paliw na pół etatu

P.W. Hermes

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa klienta zgodna z najwyższymi standardami obowiązującymi w stacjach sieci BP

- obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- aktywna sprzedaż towarów oraz usług (obsługa myjni)

- dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

Wymagania

-  mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w stacji paliw

- ukierunkowanie na obsługę Klienta na najwyższym poziomie

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- odpowiedzialność i uczciwość

- wykształcenie średnie

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

- praca na stacji paliw BP w Zamościu

- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy

- stabilne zatrudnienie na przejrzystych zasadach - umowę o pracę od pierwszego dnia

- miłą atmosferę pracy w zróżnicowanym zespole

- spotkania integracyjne

Prezentacja firmy

Firma Hermes działa na rynku lubelskim już od ponad 20 lat.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta